Ditet e nisjeveTe shtuneve
Qytetet e nisjesVendet i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB03:00
EssenHbf., ZOB03:30
Düsseldorf Hbf., ZOB04:30
KölnAeroport, Terminal 2, ZOB06:00
FrankfurtHbf., ZOB09:00
MannheimHbf., ZOB10:00
StuttgartAeroport, ZOB13:30
Ulm BöfingenZOB15:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke15:30
Arritja te nesermen
ShkoderTe ura e bunes16:00
LezheStacion i minibusave16:30
DurresStacioni i autobuseve17:00
TiraneSheshi Asllan Rusi18:00

Cmime per udhetim me autobus per Tirane:

Stuttgart-Tirane 150 Euro per vajtje dhe ardhje

München-Tirane 140 Euro per vajtje dhe ardhje

Per grupe te medha dhe familje ofrojme zbritje

Autobusi nga Tirana per ne Gjermani niset cdo te merkure

Keni ndonje pyetje, mos hezitoni te na kontaktoni. Shkruani ndonje email apo sms ne Viber oser WhatsApp. Ne ju pergjegjemi shume shpejt

Mundesite per kontakt:

Telefon: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922

Mobil: +49/179-50 91 634 (Viber & WhatsApp)

Email: kontakt

Me kete linje te autobusit mund te udhetoni edhe per Mal te zi, konkretisht ne keto qytete mund te ndaloni: Tivar, Bari dhe Ulqin

albanien #udhetim tirane #udhetime me bus per tirane #udhetime per tirane #udhetime shqiperi