Ditet e nisjeveTe honeve dhe premteve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
HannoverZOB Rundestr. 1222:30
BielefeldZentrale Omnibusbahnhof24:00
DortmundWilhemshöhe ICE-Bahnhof03:00
EssenZOB, Am Bahnhof03:30
DüsseldorfBismarckstraße, westliche Hst.04:30
KölnZOB am Flughafen06:00
Frankfurt ZOB am Hbf.09:00
Mannheim ZOB,am Hbf.10:00
Stuttgart ZOB am Flughafen12:00
Ulm ZOB14:00
Frankfurt ZOB, an der Hackerbrücke 16:00
Arritja te nesermen
UlqinStacion (pompe benzines)15:30
ShkoderTe ura e Bunes16:00
LezheStacioni i minibuseve17:30
TiranaSheshi Asllan Rusi Busterminal17:30
DurresStacioni i Trenit, Busterminal18:30
ElbasanStacioni i TrenitBusterminal19:30
LushnjeStacioni i Trenit Busterminal20:30
VloreSheshi i FlamuritBusterminal21:30

Çmimet e biletave te autobusit per Tirane

:

Hannover – Tirane 140 Euro nje drejtim

München-Tirane 90 Euro nje drejtim

Per grupe te medha dhe familje ofrojme zbritje

Autobusi nga Tirana per ne Hannover niset cdo te marte dhe premte

Keni ndonje pyetje, mos hezitoni te na kontaktoni. Shkruani ndonje email apo sms ne Viber oser WhatsApp. Ne ju pergjegjemi shume shpejt

Mundesite per kontakt:

Telefon: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922

Mobil: +49/179-50 91 634 (Viber & WhatsApp)

Email: kontakt

Deshironi te udhetoni permes Malit te Zi, na kontaktoni ne telefon ose Whatsapp.

albanien #bileta me bus tirane hannover #bilete autobusi fulda-lushjne #bus göttingen -elbasan #linje autobusi nürnberg-tirane #udhetim tiran-hnnover #udhetime hannover-tirane #udhetime kassel-vlore